0
Sale!
Apple iPhone 15
Original price was: $699.00.$470.00Current price is: $470.00.
Description
| Brand | Apple |
| Operating System | iOS 17 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Apple A16 Bionic |
| CPU Speed | 3.46 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Resolution | 2556 x 1179 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Model Name | Apple iPhone 15, 256GB, Blue – Unlocked (Renewed) |
About this item
- 6.1inch Super Retina XDR display. Aluminum with color-infused glass back. Ring/Silent switch
- Dynamic Island. A magical way to interact with iPhone. A16 Bionic chip with 5-core GPU
- Advanced dual-camera system. 48MP Main | Ultra Wide. Super-high-resolution photos (24MP and 48MP). Next-generation portraits with Focus and Depth Control. 4X optical zoom range
- Emergency SOS via satellite. Crash Detection. Roadside Assistance via satellite
- Up to 26 hours video playback. USB C, Supports USB 2. Face ID











Reviews
There are no reviews yet.