0
Sale!
Apple iPhone 15 Pro
Original price was: $800.00.$549.99Current price is: $549.99.
Apple iPhone 15 Pro, 256GB, White Titanium – UnlockedÂ
Description
| Brand | Apple |
| Operating System | iOS 17 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Apple A17 Pro |
| CPU Speed | 3.78 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Resolution | 2556 Ă— 1179 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Model Name | iPhone 15 Pro |








Reviews
There are no reviews yet.