0
Sale!
Apple iPhone 12
Original price was: $280.00.$234.00Current price is: $234.00.
Apple iPhone 12, 256GB, Blue – Fully Unlocked (Renewed)
Description
| Brand | Apple |
| Operating System | iOS 16 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Apple A14 Bionic |
| CPU Speed | 3.1 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Resolution | 2532 x 1170 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Model Name | iPhone 12, 256GB, Blue |
About this item
- Fully unlocked and compatible with any carrier of choice (e.g. AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon, US-Cellular, Cricket, Metro, etc.).
- Inspected and guaranteed to have minimal cosmetic damage, which is not noticeable when the device is held at arm’s length.
- Successfully passed a full diagnostic test which ensures like-new functionality and removal of any prior-user personal information.
- Tested for battery health and guaranteed to have a minimum battery capacity of 95%.






Reviews
There are no reviews yet.